Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 02.07.2018 22:29:08 

Slatinský Schrummel

Slatinský Schrummel


 Slatinský Schrummel

 

Kapela, která nikdy nevznikla, protože se tvořila a tvoří dodnes. Prvopočátky seskupení sahají do minulého století, kdy se hudbychtiví nadšenci nezávazně scházeli v místním hostinci k tzv. „békání“. Postupem času se však kapela utřepala do nynější podoby. Její repertoár  tvoří známé traditional country od různých interpretů, ale nepohrdne ani takovými kusy, jako je „Ta slepička kropenatá“, pro místní znalce hudby zvaná "Kura". Od začátku svého působení má kapela za sebou spoustu zdařilých vystoupení, mezi významné patří např. za účast na festivalu Bolatické Křeménky, ale i úspěch na Suchdolském Country Festivalu, odkud jsme si v r. 2013 odvezli 1. místo v diváckém hlasování. Podařilo se ale také mnoho dalších kvalitních akcí, kde se baví nejenom věrní posluchači a pařmeni, nýbrž i muzikanti sami! A to je super! Stále však neupouští od své „zkušebny“ v místním restaurantu. 
 
Za zmínku určitě stojí pořádání dnes již tradiční Slatinské Country Pohody, kde se na rodné půdě kapela pozývá další stylově zaměřené kapely z blízkého i vzdáleného okolí. Akce se koná již pravidelně koncem školního roku, jste všichni srdečně zváni na další ročník - sledujte naše stránky!!
 
 
Současné složení:
Jaromír (Jerry) Čegan  valcha 
Jiří (Bohuš) Binar  mandolína, foukačka
Jan (Jenda) Dobeš  5str. banjo
Bohumír (Bob) Halamíček  basa
Radim Vavroš  kytara
Ivo (Citor) Sikora
 4str. banjo
Hanka (Citorka) Sikorová  housle
 
V plném obsazení má tato netradiční kapela celkem 31 dobře naladěných strun a 43 pravidelných vlnek!!!
 

Hudební nástroje nakupujeme tam , kde si můžeme domluvit nejlepší ceny na kytary,baskytary, bicí, klávesy a ostatní hudební nástroje a aparatury. Doporučujeme e-shop s hudebními nástroji www.muzikant.cz.

 
TOPlist